w , ,

Multiplikator dla początkującego za 110 zł. Kastking Royale Legend. Recenzja.

Kastking Royale Legend
Kastking Royale Legend

Kastking Royale Legend. Solidny multiplikator za 110 zł.

Kastking Royale Legend, budżetowy multiplikator idealny dla początkującego. Na wielu portalach i forach internetowych znajdziesz przeróżne informacje na temat łowienia wędką z multiplikatorem. Większość teorii głosi, że nawet nie masz co zaczynać swojej przygody z wędką castingową nie wydając na to „bajońskich” sum. Czy jednak prawda, a może złoty środek leży po innej stronie i większość tych wpisów jest kreowana przez skwapliwych marketingowców topowych firm ? Kiedy zaczynałem przygodę z castingiem zastanawiałem się nad tymi wszystkimi brodami, splątaniami, które rzekomo miały powstawać na tańszym sprzęcie.

Kastking Royal Legend Opis
Kastking Royal Legend Opis

Kastking Royale Legend. Multiplikator z aliexpress w dobrej cenie.

Jeśli zaczynasz przygodę z castingiem, powinieneś wiedzieć jakimi przynętami będziesz operował. Oczywiście tego rodzaju sprzęt idealny jest do ciężkich przynęt i na nich się skupimy. Osobiście multiplikatora Kastking używam przy jednoczęściowym wędzisku Dragon specjalist sweeper cast  40 do 80 gram wyrzutu i kołowrotek bez problemu obsługuje tej wielkości przynęty.  Po kilku miesiącach spędzonych nad wodą niemal codziennie, mogę śmiało stwierdzić, że multiplikator Royal Legend bez problemu obsługuje przynęty do 100 gram. Do zamówienia kołowrotka przekonały mnie recenzje z anglojęzycznych kanałów wędkarskich. Kastking Royal legend jest jednym z najlepiej ocenianych kołowrotków. Większość wędkarzy  ocenia wartość kołowrotka na więcej niż 140 dolarów, a jego realna cena to tylko 30 $. Więc postanowiłem sam spróbować „tańszego” sprzętu. Po połowie użytkowania mogę śmiało stwierdzić, że nie dziwi mnie taka ilość pozytywnych recenzji na temat multika royale legend. Kołowrotek jest bardzo solidny, a jego działanie soczyste. Hamulce w multiplikatorze działają bez zarzutów, a korbka kręci się bardzo gładko.

Kastking Royal Legend Recenzja
Kastking Royal Legend Recenzja

Kastking Royale Legend Ustawienie Hamulców, a komfort łowienia.

Jaki pisałem już wcześniej największym problemem początkującego jest strach przed brodami i ciągłymi splątaniami zestawu. Aby tego uniknąć musimy odpowiednio ustawić hamulce w naszym kołowrotku. Multiplikator Royale Legend posiada 4 precyzyjne hamulce i każdy spełnia inną funkcję podczas użytkowania. Odpowiednie ich ustawienie minimalizuje ryzyko powstania wszelkiego rodzaju splątań i komfort łowienia jest bardzo duży. Ale jak odpowiednio ustawić swój multiplikator ? Odpowiedź na to pytanie Pan Piotr Piskorski wielki autorytet w dziedzinie wędkarska zawarł w swoim świetnym filmie dla początkujących castingowców. Więc nie ma co powtarzać tej samej wiedzy i zapraszam do zapoznania się z poniższym materiałem.

 

 

Kastking Royal Legend

+/- 110 zł
8.5

Jakość

8.1/10

Wytrzymałość

8.0/10

Cena

9.5/10

Ogólna ocena

8.4/10

Plusy

  • Wysoki stosunek jakości do ceny
  • Cena
  • Solidne wykonanie
  • Precyzyjne hamulce

Minusy

  • Niska cena może odstraszać