w ,

Solidna kamizelka wędkarska z plecakiem.

Solidna kamizelka wędkarska z plecakiem
Solidna kamizelka wędkarska z plecakiem

Solidna kamizelka wędkarska z plecakiem, dobre rozwiązanie dla spinningowych spacerowiczów.

Duża część udanego wypadu wędkarskiego to dobra organizacja, solidna kamizelka wędkarska z plecakiem bardzo ci ją ułatwi. Kiedy wszystko mam uporządkowane nie muszę martwić się, że czegoś zapomniałem i w pełni mogę oddać się urokom łowienia i przebywania na łonie natury. Dobra organizacja to także mniejszy stres dla ryb jeśli chce zwrócić im wolność. Podczas spacerów ze spiningiem warto jest mieć odpowiedni zapas najpotrzebniejszych rzeczy, aby nie kończyć wyprawy zbyt szybko. Ale jak się zorganizować aby zabrać wszystko co najpotrzebniejsze i nie dźwigać kilku toreb? Znalazłem na to rozwiązanie podczas długich zimowych wieczorów spędzonych na aliexpress. Postanowiłem zamówić kamizelko plecak z chińskiego allegro. I po sezonie użytkowania, jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Solidna kamizelka wędkarska z plecakiem. Ocena po sezonie użytkowania.

Kamizelko plecak z aliexpress posiada wiele ciekawych rozwiązań ułatwiających wędkowanie, pojemne kieszenie to tylko część plusów. Kamizelka posiada również 2 przywieszki na sprężynach do których bez problemu zamontujesz szczypce wędkarskie. Dodatkowym atutem są paski do mocowania wędziska, dzięki którym łatwo wymienisz przynęty podczas brodzenia. Kamizelka posiada osiem kieszeni na zewnątrz w tym cztery na pudełka z przynętami. Pojemny plecak który możesz wyposażyć w dodatkowe pudełka lub prowiant, także posiada ciekawe rozwiązania, które ułatwią dobrą organizacje naszych akcesoriów. Kamizelka wykonana jest z bardzo trwałych materiałów, po sezonie praktycznie codziennego użytkowania prezentuje się i użytkuje bez zarzutu.

Solidna kamizelka wędkarska z plecakiem. Produkt warty swojej ceny.

Cena jaką trzeba zapłacić za kamizelkę to 57 $ czyli niecałe 200 złotych na chwile obecną. Jest to dość tanio biorąc pod uwagę jakość wykonania i funkcjonalność kamizelki. Oczywiście dostępne są na Polskim rynku kamizelki tańsze lecz ich wszechstronność i funkcjonalność dają wiele do życzenia. Kamizelko plecak posiada ponad 10 róznych kieszeni, plecak z 2 przegrodami, regulacje wielkości kamizelki, system dzięki któremu możesz zamontować bidon w plecaku i pobierać płyny przez rurkę. Produkt ten ma bardzo wiele ciekawych rozwiązań i mieści na prawdę sporo. Wykonanie jest solidne i posłuży kilka sezonów. Kamizelka z aliexpress to dobre rozwiązanie jeśli nie chcesz być chodzącą reklamą ponieważ nie posiada ona żadnego logo.

Kamizelko-plecak wędkarski

57 $
8.1

Jakość

8.5/10

Wytrzymałość

8.3/10

Cena

7.5/10

Funkcjonalność

8.1/10

Ogólna ocena

8.0/10

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Napisane przez Ramzik

Fanatyk wędkarstwa. Nad wodą spędza średnio 300 dni w roku. Zapaleniec castingu i wąsatych drapieżców.

Kastking Royale Legend

Multiplikator dla początkującego za 110 zł. Kastking Royale Legend. Recenzja.

Ciekawe przepisy na własne kulki proteinowe

Ciekawe przepisy na własne kulki proteinowe.